  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H69-W40
  • Zoro # G813617010
/ea
See details
Key Features
Width
40 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H69-W40
Width
40 in
Height
69 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
40 in x 69 in