  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H45-W41
  • Zoro # G913572875
Width
41 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H45-W41
Width
41 in
Height
45 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
41 in x 45 in