  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H34-W42
  • Zoro # G113569514
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
42 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H34-W42
Width
42 in
Height
34 in
Mesh Size
42 in x 34 in
Frame Thickness
0.3125 in