  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H72-W42
  • Zoro # G513511335
/ea
See details
Key Features
Width
42 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H72-W42
Width
42 in
Height
72 in
Mesh Size
42 in x 72 in
Frame Thickness
0.3125 in