  • Mfr # SL6-C01-MSAL-L00-H60-W45
  • Zoro # G113605663
/ea
See details
Key Features
Width
45 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-C01-MSAL-L00-H60-W45
Width
45 in
Height
60 in
Mesh Size
45 in x 60 in
Frame Thickness
0.3125 in