  • Mfr # WK1-C01-MSAL-L00-H38-W48
  • Zoro # G013742901
/ea
See details
Key Features
Width
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WK1-C01-MSAL-L00-H38-W48
Width
48 in
Height
38 in
Frame Thickness
1.25 in