  • Mfr # SL5-L48-MSUV-L00-H61-W49
  • Zoro # G813597237
Width
49 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSUV-L00-H61-W49
Width
49 in
Height
61 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
49 in x 61 in