  • Mfr # WK1-C01-MSUV-L00-H78-W49
  • Zoro # G713749408
/ea
Key Features
Width
49 in
Window Screen Type
Wicket
Mesh Type
UltraVue
Series
WK1
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
WK1-C01-MSUV-L00-H78-W49
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
49 in
Height
78 in
Frame Thickness
1.25 in