  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H18-W5
  • Zoro # G413577417
Width
5 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H18-W5
Width
5 in
Height
18 in
Mesh Size
5 in x 18 in
Frame Thickness
0.3125 in