  • Mfr # SL5-L48-MSUV-L00-H21-W5
  • Zoro # G413587058
Width
5 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-L48-MSUV-L00-H21-W5
Width
5 in
Height
21 in
Mesh Size
5 in x 21 in
Frame Thickness
0.3125 in