  • Mfr # SL5-L48-MSUV-L00-H53-W5
  • Zoro # G113599542
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
5 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSUV-L00-H53-W5
Width
5 in
Height
53 in
Mesh Size
5 in x 53 in
Frame Thickness
0.3125 in