  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H16-W6
  • Zoro # G113573313
Width
6 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H16-W6
Width
6 in
Height
16 in
Mesh Size
6 in x 16 in
Frame Thickness
0.3125 in