  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H28-W6
  • Zoro # G213508000
Width
6 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H28-W6
Width
6 in
Height
28 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
6 in x 28 in