  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H42-W6
  • Zoro # G213570113
Width
6 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H42-W6
Width
6 in
Height
42 in
Mesh Size
6 in x 42 in
Frame Thickness
0.3125 in