  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H52-W6
  • Zoro # G213569391
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
6 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
Aluminum
Series
SL5
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H52-W6
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
6 in
Height
52 in
Mesh Size
6 in x 52 in
Frame Thickness
0.3125 in