  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H55-W6
  • Zoro # G113572996
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
6 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H55-W6
Width
6 in
Height
55 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
6 in x 55 in