  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H46-W7
  • Zoro # G113505505
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
7 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
Aluminum
Series
SL2
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H46-W7
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
7 in
Height
46 in
Mesh Size
7 in x 46 in
Frame Thickness
0.3125 in