  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H57-W7
  • Zoro # G413506585
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
7 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H57-W7
Width
7 in
Height
57 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
7 in x 57 in