  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H56-W8
  • Zoro # G113574617
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
8 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H56-W8
Width
8 in
Height
56 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
8 in x 56 in