  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H62-W8
  • Zoro # G113512701
/ea
Key Features
Width
8 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
Aluminum
Series
SL2
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H62-W8
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
8 in
Height
62 in
Mesh Size
8 in x 62 in
Frame Thickness
0.3125 in