  • Mfr # SL5-L48-MSAL-L00-H72-W8
  • Zoro # G413588529
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
8 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
SL5-L48-MSAL-L00-H72-W8
Width
8 in
Height
72 in
Mesh Size
8 in x 72 in
Frame Thickness
0.3125 in