  • Mfr # SL5-L48-MSUV-L00-H72-W8
  • Zoro # G413598481
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
8 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-L48-MSUV-L00-H72-W8
Width
8 in
Height
72 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
8 in x 72 in