  • Mfr # SL5-L48-MSUV-L00-H21-W9
  • Zoro # G113586948
Width
9 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSUV-L00-H21-W9
Width
9 in
Height
21 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
9 in x 21 in