  • Mfr # SL5-L48-MSUV-L00-H56-W9
  • Zoro # G413591505
Width
9 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSUV-L00-H56-W9
Width
9 in
Height
56 in
Mesh Size
9 in x 56 in
Frame Thickness
0.3125 in