  • Mfr # SL5-L48-MSUV-L00-H63-W9
  • Zoro # G413600139
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
9 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSUV-L00-H63-W9
Width
9 in
Height
63 in
Mesh Size
9 in x 63 in
Frame Thickness
0.3125 in