  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H75-W9
  • Zoro # G213572278
/ea
See details
Key Features
Width
9 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H75-W9
Width
9 in
Height
75 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
9 in x 75 in