  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H76-W9
  • Zoro # G213573817
/ea
See details
Key Features
Width
9 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
Aluminum
Series
SL5
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H76-W9
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
9 in
Height
76 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
9 in x 76 in