  • Mfr # G48-YLX-BPA-6UNN
  • Zoro # G112319448
Overall Length
50 1/2 in
Overall Width
28 in
Color
Yellow
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
G48-YLX-BPA-6UNN
Overall Width
28 in
Overall Height
Compartment Length
48 in
Compartment Height - Maximum
61 in
Caster Diameter
6 in
Compartment Width
28 in