  • Mfr # G85-GXX-FOA-5UNN
  • Zoro # G512320907
/ea
See details
Key Features
Overall Height
32 in
Overall Length
85 in
Overall Width
24 in
Color
Gray
Load Capacity
1,000 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
G85-GXX-FOA-5UNN
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Height
32 in
Overall Length
85 in
Overall Width
24 in
Caster Wheel Dia.
5 in