  • Mfr # G56-BBW-FWA-4UNN
  • Zoro # G012320919
/ea
See details
Key Features
Overall Height
31 in
Overall Length
56 in
Overall Width
23 in
Color
Blue
Load Capacity
800 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
G56-BBW-FWA-4UNN
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Height
31 in
Overall Length
56 in
Overall Width
23 in
Caster Wheel Dia.
4 in