  • Mfr # G55-KKX-C3C-1VN
  • Zoro # G012320797
/ea
Key Features
Lockable
No
Overall Width
19 in
Shelf Configuration
(1) Top Tray, (3) Shelves
Overall Depth
55 in
Caster Type
(2) Rigid, (2) Swivel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
G55-KKX-C3C-1VN
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Width
19 in
Overall Depth
55 in
Overall Height
47 in
Caster Diameter
8 in