  • Mfr # G24-RRX-L2A-3ULN
  • Zoro # G012320582
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Number of Compartments
2
Load Capacity
600 lb
Overall Length
24 in
Overall Width
19 3/4 in
Overall Height
42 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
G24-RRX-L2A-3ULN
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Length
24 in
Overall Width
19 3/4 in
Overall Height
42 in
Compartment Height
Adjustable Height Range
Not Adjustable
Caster Stem Length
1 2/5 in
Bottom Shelf Lip Height
1 1/8 in
Lip Height
1 1/8 in
Top Shelf Height
42 in
Compartment Width
Shelf Width
Handle Height
Caster Stem Diameter
Compartment Length
Top Shelf Lip Height
Caster Wheel Dia.
3 in
Shelf Lip Height
Shelf Length
Caster Wheel Width
Caster Diameter
3 in