  • Mfr # G24-WWX-L3A-3ULN
  • Zoro # G912320408
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Number of Compartments
3
Load Capacity
600 lb
Overall Length
24 in
Overall Width
19 3/4 in
Overall Height
61 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
G24-WWX-L3A-3ULN
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Length
24 in
Overall Width
19 3/4 in
Overall Height
61 in
Handle Height
Top Shelf Lip Height
1 1/8 in
Top Shelf Height
61 in
Bottom Shelf Lip Height
1 1/8 in
Lip Height
Caster Stem Diameter
Compartment Length
Shelf Lip Height
Shelf Length
Shelf Width
Caster Stem Length
1 2/5 in
Caster Wheel Dia.
3 in
Caster Wheel Width
Compartment Height
Adjustable Height Range
Not Adjustable
Compartment Width
Caster Diameter
3 in