  • Mfr # G48-GRX-TAC-6UNN
  • Zoro # G212320450
/ea
See details
Key Features
Overall Length
48 in
Overall Width
28 in
Color
Gray
Caster Configuration
(2) Rigid, (2) Swivel
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
G48-GRX-TAC-6UNN
Overall Length
48 in
Overall Width
28 in
Shelf Length
43 in
Compartment Length
48 in
Shelf Width
26 in
Caster Diameter
6 in
Compartment Width
28 in
Compartment Height - Maximum
61 in
Details
Color
Gray
Caster Configuration
(2) Rigid, (2) Swivel
Distance Between Shelves
18 in