  • Mfr # G48-WHX-TPA-6UNN
  • Zoro # G812320263
/ea
See details
Key Features
Overall Length
50 1/2 in
Overall Width
28 in
Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
G48-WHX-TPA-6UNN
Overall Width
28 in
Overall Height
Compartment Length
48 in
Shelf Length
43 in
Shelf Width
24 in
Caster Diameter
6 in
Compartment Width
28 in
Compartment Height - Maximum
61 in
Details
Color
White
Caster Configuration
(4) Swivel
Distance Between Shelves
18 in