  • Mfr # G40-BKH-F1C-5UNN
  • Zoro # G612320708
/ea
See details
Key Features
Overall Height
60 in
Overall Length
40 in
Overall Width
32 in
Material
Powder Coated Steel
Handle Type
No Handle
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
G40-BKH-F1C-5UNN
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Height
60 in
Overall Length
40 in
Overall Width
32 in
Caster Wheel Dia.
5 in
Compartment Width
14 1/2 in
Caster Wheel Width
2 in