  • Mfr # 03-R273-36-BN-01
  • Zoro # G712090235
Length
12 in
Width
36 in
Thickness
0.14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
03-R273-36-BN-01
Size
3 ft x 1 ft
Length
12 in
Width
36 in
Thickness
0.14 in
Details
Color
Brown
  • •Made from 3.5mm thick thermoplastic rubber to absorb harmful movements and protect delicate base-floors