  • Mfr # SCE-24N2006LP
  • Zoro # G511154473
Nominal Width
20 in
Nominal Height
24 in
Nominal Depth
6 in
NEMA Enclosure Rating
NEMA 1
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SCE-24N2006LP
Nominal Width
20 in
Nominal Height
24 in
Nominal Depth
6 in