  • Mfr # SCE-36EL2408SSLP
  • Zoro # G511157696
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Nominal Width
24 in
Nominal Height
36 in
Nominal Depth
8 in
NEMA Enclosure Rating
NEMA 3R, 4, 4X, 12, 13
Enclosure Material
304 Stainless Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SCE-36EL2408SSLP
Country of Origin
United States
Dimensions
Nominal Width
24 in
Nominal Height
36 in
Nominal Depth
8 in