  • Mfr # SCE-20XEL2108SSLP
  • Zoro # G311155236
Key Features
Nominal Width
21.38 in
Nominal Height
20 in
Nominal Depth
8 in
NEMA Enclosure Rating
NEMA 3R, 4, 4X, 12, 13
Enclosure Material
304 Stainless Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
SCE-20XEL2108SSLP
Dimensions
Nominal Width
21.38 in
Nominal Height
20 in
Nominal Depth
8 in