  • Mfr # SCE-24XEL2108LPLG
  • Zoro # G311156509
Nominal Width
21.38 in
Nominal Height
24 in
Nominal Depth
8 in
NEMA Enclosure Rating
NEMA 3R, 4, 12, 13
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SCE-24XEL2108LPLG
Nominal Width
21.38 in
Nominal Height
24 in
Nominal Depth
8 in