  • Mfr # SCE-72EL4818SSFSD
  • Zoro # G611155332
/ea
See details
Key Features
Nominal Width
48 in
Nominal Height
72 in
Nominal Depth
18 in
NEMA Enclosure Rating
NEMA 3R, 4, 4X, 12, 13
Enclosure Material
304 Stainless Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SCE-72EL4818SSFSD
Nominal Width
48 in
Nominal Height
72 in
Nominal Depth
18 in