  • Mfr # SCE-NG1195B120V
  • Zoro # G011231551
Key Features
Cooling Capacity
1195 BtuH
Height
23.62 in
Width
9.85 in
Depth
5.3 in
Voltage
120V
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SCE-NG1195B120V
Country of Origin
Malta
Dimensions
Height
23.62 in
Width
9.85 in
Depth
5.3 in
Details
Cooling Capacity
1195 BtuH
Voltage
120V