  • Mfr # SCE-16C30ELJ
  • Zoro # G511164724
Height
16 in
Width
30 in
Finish
ANSI-61 gray powder coating inside and out. Optional sub-panels are powder coated white.
Application
Construction
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SCE-16C30ELJ
Height
16 in
Width
30 in
Depth
11.09 in