  • Mfr # SCE-8C16ELJ
  • Zoro # G011164613
Height
8 in
Width
16 in
Finish
ANSI-61 gray powder coating inside and out. Optional sub-panels are powder coated white.
Description
Consolet, ELJ
Application
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
SCE-8C16ELJ
Height
8 in
Width
16 in
Depth
7.09 in