  • Mfr # SCE-12C16ELJSS
  • Zoro # G111154507
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Height
12 in
Width
16 in
Finish
#4 brushed finish on all exterior surfaces. Optional sub-panels powder coated white.
Description
S.S. ELJ Consolet
Application
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SCE-12C16ELJSS
Country of Origin
United States
Dimensions
Height
12 in
Width
16 in
Depth
9.09 in