  • Mfr # SCE-16C20ELJSS
  • Zoro # G811155613
Finish
#4 brushed finish on all exterior surfaces. Optional sub-panels powder coated white.
Standards
Width
20 in
Height
16 in
Depth
11.09 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SCE-16C20ELJSS
Width
20 in
Height
16 in
Depth
11.09 in