  • Mfr # SCE-12C20ELJSS
  • Zoro # G211154285
Height
12 in
Width
20 in
Finish
#4 brushed finish on all exterior surfaces. Optional sub-panels powder coated white.
Standards
Notes
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SCE-12C20ELJSS
Height
12 in
Width
20 in
Depth
9.09 in