  • Mfr # SCE-20C24ELJSS
  • Zoro # G711156567
Finish
#4 brushed finish on all exterior surfaces. Optional sub-panels powder coated white.
Width
24 in
Notes
Description
S.S. ELJ Consolet
Standards
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
SCE-20C24ELJSS
Width
24 in
Height
20 in
Depth
13.09 in