  • Mfr # SCE-16C20ELJ
  • Zoro # G411164848
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Height
16 in
Width
20 in
Finish
ANSI-61 gray powder coating inside and out. Optional sub-panels are powder coated white.
Depth
11.09 in
Standards
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SCE-16C20ELJ
Country of Origin
United States
Dimensions
Height
16 in
Width
20 in
Depth
11.09 in